School weer volledig geopend voor leerlingen

8 juni 2020

Beste ouder(s) / verzorgers(s) en belangstellenden,

 

CBS De Delta is vanaf maandag 08 juni weer volledig geopend, net als alle andere basisscholen in Nederland.

We zijn blij dat we onze leerlingen weer volledig mogen ontvangen. We houden ons aan de voorgeschreven maatregelen. Dit betekent ook dat een spontaan bezoekje aan onze school voorlopig niet mogelijk is. 

Heeft u vragen dan kunt u mailen naar g.lublink@quadraten.nl of telefonisch contact leggen.

 

We leven mee met iedereen die met het Coronavirus te maken heeft en wensen u allen gezondheid toe. 

 

Een hartelijke groet, 


Gerda Lublink, 
directeur CBS De Delta

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.