Welkom terug allemaal

20 augustus 2021

Welkom terug allemaal!

Als we achteromkijken zijn de zes weken zomervakantie enorm snel voorbijgegaan. We hopen dat u allen een goede periode heeft gehad (net als het team) en dat u ontspanning heeft gevonden. Er zijn ons geen nare berichten ter ore gekomen van bij onze school betrokken mensen. We hopen daarom iedereen weer in goede gezondheid te ontmoeten. Dat is om dankbaar voor te zijn. A.s. maandagmiddag zullen we tijdens de jaaropening met onze leerlingen daarbij stil staan.

 

Wel hebben we vernomen dat een oud-directeur van onze school, Dick Blommers, op 58-jarige leeftijd plotseling is overleden. Wellicht kennen enkele ouders Dick nog van de tijd dat hij directeur was. Namens het team, de ouders en leerlingen is een meelevende kaart naar zijn kinderen gestuurd.

 

 

De afgelopen week is het team op school drukdoende geweest met het weer inrichten van de school, de schriften liggen klaar en de eerste teamtraining op het gebied van rekenen is gevolgd. Wij hebben zin in het nieuwe schooljaar en zien er naar uit uw kind(eren) weer te verwelkomen. 

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.